3 CHATY SPOLU AŽ PRE 24 HOSTÍ

V každej chate sú 3 spálne, 2 kúpeľne a obývačka s kuchynkou

Komplex sa nachádza na okraji mesta Vrútky, v turisticky zaujímavom regióne Turiec. Napriek tomu, že všetky tri chaty sú situované na konci mesta, v tichom prostredí na kraji lesa bez ruchu áut, do centra mesta je to len 20 minút chôdzou a obchodné centrum len 5 minút autom. Okolie chát je vhodné na rôzne zimné hry, sánkovačku či guľovačku. Takisto sa priamo od chát dajú podnikať jednoduché túry.

VYBAVENIE

pre príjemný relax

Pohodlie a teplo je zabezpečené podlahovým kúrením so samostatným ovládaním v každej izbe. Dodatočný odkladací priestor pre športové potreby či oblečenie je umiestnený pri vstupe do chatky. Kúpeľňa na prízemí má sprchovací kút, kým v tej na poschodí je umiestnená pohodlná vaňa.


V každej izbe sú stolíky s lampami a skriňou na bielizeň. Hlavná spálňa okrem toho obsahuje aj ratanové kreslá a stolík. V kuchyni nájdete všetko čo potrebujete - mikrovlnú rúru, keramickú varnú dosku, chladničku s mrazničkou, rýchlo varnú kanvicu, toastovač, umývadlo a umývačku riadu.

Presvetlený jedálensky kút s dreveným stolom a stoličkami pre šiestich ľudí je architektonicky prepojený so vstupom na terasu. Zastrešený vonkajší gril umožňuje grilovačku po celý rok. Obývačka pozostáva z dvoch pohoviek, televízora, DVD prehrávača a rádia. Tradičný "rustikálny" štýl celej chatke dodávajú drevom obložené steny, lampy na stenách a parketová podlaha.